Najbolji instagram momci iz 2018: najbolji instagram momci u godini | RS.polkadotsinthecountry.com

Najbolji instagram momci iz 2018: najbolji instagram momci u godini

Najbolji instagram momci iz 2018: najbolji instagram momci u godini

Voli izobilju

Pošto Instagram ima preko 500 miliona korisnika, nije iznenađenje da je platforma društvenih medija je uspeo da dokumentuje neke od najupečatljivijih momenata u godinu. Iz mode Veeksto su američki predsednički izbori, evo šta je dostigla vrhunac na Instagram 2016...

Najviše sam voleo Instagram fotografije 2016

Luis Tomlinson predstavlja svoj novorođenu sina u svetu

Harri Stiles seče svoju kosu za Little Princess Trust

Kara Delevin podstiče žene da 'Do Iou'

Zain deli selfie 

load...

Zain posts sliku o sebi i Gigi Hadid

Kara Delevin poruka PIC sa privatnom avionu

Kara Delevin na ulicama NIC

Ema Votson iz ringa, bori za ravnopravnost polova

Luis Tomlinson deli intimne sliku od sebe i sina Freddie

 Većina Instagrammed dana 2016. Godine

1. Halloveen- 31stOctober

2. 15. Godišnjica od 9 - 11 - 11thSeptember

3. EVRO 2018 final - 7 - 10 - 16

4. SAD sa izborima 11 - 6 - 16

5. Olimpijada (Celebratori poruke oko tima GV i Jusejn Bolt 'velikih pobeda) - 8 - 14 - 15

Dan 6. US očeva - 6 - 19 - 16

7. Pariz Nedelja mode - 10 - 1 - 16

8. SAD Dan majki - 5 - 8 - 16

9. Nova godina - 1 - 1 - 16

10. Uskrs - 3 - 27 - 16

Na vrhu Instagram haštagot od 2018. Godine

#ljubav

Većina-pratio poznate ličnosti iz 2016. Godine: 

1. Selena Gomez (@selenagomez) 103 miliona sledbenika

2. Tailor Svift (@tailorsvift) - 93.9 miliona sledbenika

3. Ariana (@arianagrande) - 90.2 miliona sledbenika

load...

4. Beionce (@beionce) - 89.2 miliona sledbenika

5. Kim Kardashian, (@kimkardashian) - 88.2 miliona sledbenika

6. Kristijano Ronaldo (@cristiano) - 82.8 miliona sledbenika

7. Kilie Jenner (@kiliejenner) - 80 miliona sledbenika

8. Dvejn Džonson (@therock) - 71,5 miliona sledbenika

9. Nicki Minaj (@nickiminaj) - 69,4 miliona sledbenika

10. Kendal Džener (@kendalljenner) - 69.2 miliona sledbenika

Javne ličnosti koje su se priključile Instagram 2016:

Papa Franja (@franciscus)

Riblja Corba (@kanievest)

Halle Berri (@halleberri) 

Kirsten Dunst (@kirstendunst)

Kevin Spacei (@kevinspacei)

Simon Covell (@simoncovell)

Shailene Voodlei (@shailenevoodlei) 

Kristen Bell (@kristenanniebell) 

Gerard Butler (@gerardbutler)

Džejms Korden (@j_corden) 

Tailor Lautner (@tailorlautner) 

Kate Beckinsale (@katebeckinsale) 

Matt LeBlanc (@mleblanc) 

Tom Hiddleston (@tvhiddleston) 

load...

Slične vesti


Post Zabava

Sada možete kupiti Hari Poterov dom za djecu u Godricovoj šuplji

Post Zabava

Za one koji bi Dare pokušali da nas tišu, nudimo vam dve reči

Post Zabava

Barak Obama je upravo objavio svoj novi post-predsednički posao

Post Zabava

Evo šta kraljica Elizabeth i princ Philip stvarno razmišljaju o krunu

Post Zabava

Grammovi 2018 najbolji momci: Sve što trebate znati

Post Zabava

Kraljica je upravo objasnila kako nositi krunu bez lomljenja vrata

Post Zabava

Joan reka 11 najbrilantičnijih citata

Post Zabava

Sofija Richie: Sve što treba da znate

Post Zabava

Forbes 30 ispod liste 30 je van i ovde je napravio rez

Post Zabava

10 razloga zašto još uvek volimo Chimamanda Ngozi adichie

Post Zabava

Hloe Kardashian je pitao da li je O.J. Simpson to uradio - evo šta se dogodilo

Post Zabava

Aginess Dein govori o seksualnom uznemiravanju, tipografiji i tvrdom suncu